Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk: publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia

  • wsparcie procesów rekrutacyjnych metodą Direct Search

  • koordynowanie procesu wdrożenia zatrudnionych pracowników

  • wsparcie w tworzeniu i obsłudze systemu szkoleń zawodowych dla pracowników produkcji

  • przygotowanie i wdrożenie planu ścieżek rozwoju kariery

  • opracowywanie planów szkoleniowych i zarządzanie procesem podnoszenia kompetencji

  • współpraca z instytucjami edukacyjnymi

  • organizacja praktyk i programów stażowych

  • wsparcie w budowaniu wizerunku pracodawcy

  • organizacja i udział w giełdach i targach pracy

  • koordynacja systemu komunikacji wewnętrznej

  • administracja systemu benefitów oraz funduszu socjalnego

  • wsparcie w rozwoju organizacji oraz zarządzaniu zmianą

  • proaktywny udział w projektach realizowanych w dziale HR

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze rekrutacji, szkoleń i rozwoju

  • doświadczenie w wykorzystywaniu social media w procesie rekrutacji

  • znajomość metod selekcji, rekrutacji i oceny

  • praktyczna znajomość procesów rekrutacyjnych w pełnym cyklu

  • doświadczenie w organizowaniu skutecznych szkoleń w miejscu pracy

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z szkoleniem i rozwojem

  • znajomość prawa pracy i procedur dyscyplinarnych

  • umiejętność współpracy z pracownikami różnych szczebli organizacji i budowania dobrych relacji

  • podejście zorientowane na ludzi

  • łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na współpracę

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania

  • udział w ciekawych projektach

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy