Specjalista ds. personalnych

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-08-28
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2017-09-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Consolidated Precision Products Corp. specjalizuje się w wysoko precyzyjnych, geometrycznie złożonych systemach oraz częściach lotniczych. Posiada globalną sieć zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Europie.

Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. posiada dwie odlewnie precyzyjne w Rzeszowie, produkujące części silników lotniczych z użyciem nowoczesnych technologii. Zdolności produkcyjne obejmują odlewy polikrystaliczne oraz odlewy o krystalizacji kierunkowej i strukturze monokrystalicznej. CPP Poland Sp. z o.o. jest członkiem Doliny Lotniczej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Czekamy na osobę, która świetnie się czuje w zakresie spraw kadrowych i pracowniczych; dobrze sobie radzi w kontaktach z pracownikami na każdym szczeblu organizacji, pragnie mieć wpływ na tworzenie dobrego klimatu i pozytywnej kultury pracy w firmie, chciałaby brać udział i rozwijać się w zakresie projektów z obszaru zarządzania personelem.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji pracowników związanej z zatrudnieniem, w tym umów o pracę, aneksów oraz dokumentów związanych z zakończeniem stosunku pracy, ustalaniem uprawnień emerytalnych i rentowych itp.
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich;
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo-płacowych w zakresie przekazywania danych i poprawnego wyliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych;
  • udział w procesie rekrutacji oraz adaptacji pracowników;
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz wskaźników efektywności zatrudnienia;
  • udzielanie informacji kadrowych pracownikom, przygotowanie zaświadczeń i innych dokumentów kadrowych;
  • wspieranie kierowników i pozostałych pracowników w zakresie stosowania przepisów prawa pracy i innych spraw pracowniczych;
  • uczestnictwo w projektach szkoleniowych i rozwojowych;
  • usprawnianie procesów HR działających w organizacji;

Wymagania:

  • uśmiech i zadowolenie z wkładu własnej pracy w działalność firmy – najważniejsze!
  • dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole;
  • dokładność, dbałość o szczegóły i wysoki poziom usług wewnętrznych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej;
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac;
  • doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych;
  • dobra, praktyczna znajomość programu MS Excel;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet dodatkowych świadczeń, w tym  pakiet sportowy.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się