Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 86 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

    Do naszego zakładu produkcyjnego Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    Główne obowiązki:

    • Zakładanie oraz prowadzenie akt pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów z zakresu stosunku pracy
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji pracowniczej
    • Codzienna obsługa pracowników w obszarze kadrowo-płacowym
    • Współpraca z US, ZUS, GUS, kancelariami komorniczymi etc.
    • Prowadzenie spraw związanych z ochroną zdrowia pracowników
    • Przeprowadzanie procesu rekrutacji pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem
    • Zatrudnienie i adaptacja nowo przyjętych pracowników
    • Przygotowywanie danych do naliczenia wynagrodzeń i współpraca z biurem rachunkowym
    • Obsługa programu kadrowo-płacowego oraz aktualizacja baz danych
    • Planowanie i organizacja szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
    • Przygotowywanie raportów, zaświadczeń, sprawozdań i analiz zgodnie z zapotrzebowaniem
    • Realizacja programów korporacyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

     Oferujemy:

    • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
    • Stabilne zatrudnienie
    • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
    • Dofinsowanie do kart Multisport Benefit
    • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
    • Szerokie pole rozwoju zawodowego
    • Kursy językowe i szkolenia

    Największą wartością Adient są nasi pracownicy.
    To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!
    Dołącz do Adient !

    Dokumenty aplikacyjne można przesłać klikając w przycisk aplikowania:

    lub pod adres:

    Adient Seating Poland Sp. z o.o.
    ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie
    (w tytule: Specjalista ds. personalnych)

    Proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)