Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

RTV EURO AGD

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla Centrum Logistycznego,

  • Koordynacja obiegu dokumentów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz ustaniem stosunku pracy,

  • Wsparcie Kierownika Centrum Logistycznego w kwestiach związanych z zarządzaniem zespołem,

  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej,

  • Nadzór nad programem onboardingu dla nowych Pracowników,

  • Ścisła współpraca z działem HR oraz Kadr i Płac w zakresie realizacji polityki personalnej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale HR (rekrutacja / kadry i płace),

  • Praktyczna znajomość prawa pracy,

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Otwartość, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu,

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • Mile widziane znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań,

  • Przyjazną atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół.

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Klub Biegacza, Klub Rowerzysty, bezpłatny parking i dojazd z Centrum Warszawy),

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy