Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych (Sosnowiec)

Rhenus Logistics S.A.

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Specjalista ds. Personalnych będziesz odpowiedzialny/a za dbanie o prawidłowy przebieg procesu kadrowo-płacowego oraz rekrutacji. To praca na 1 zmianę, w oparciu o umowę o pracę i stabilną współpracę. Na tym stanowisku będziesz miał/ła kontakt ze wszystkim pracownikami, z którymi wspólnie będziesz tworzył/ła partnerską atmosferę. Liczymy na chęć rozwijania nowego oddziału.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową obsługę dokumentacji pracowniczej, sporządzanie listy płac oraz raportów

  • Obsługę płacową pracowników, w tym naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych wynikających z bieżących potrzeb rozliczeń z pracownikami

  • Wystawianie zaświadczeń na potrzeby pracowników

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy

  • Wsparcie pracowników w problematyce płacowej, podatkowej oraz ubezpieczeń społecznych

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych obowiązujących w oddziale

  • Udzielanie informacji na temat procedur i polityki firmy

Nasze wymagania

  • Min. 3 – 5 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (kierunkowe lub pokrewne)

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń, sporządzaniu list płac

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji do ZUS

  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych

  • Umiejętności obsługi programów kadrowo-płacowych - mile widziana znajomość programu Enova

  • Doświadczenie we współpracy z pracownikami tymczasowymi

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania pracy i wyznaczania priorytetów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dynamiczne podejście i dobre umiejętności organizacyjne

  • Systematyczność i dokładność

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji

  • Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań, terminowość

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Dobra znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji

  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport

  • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy

  • Możliwość współtworzenia atmosfery w nowotworzonym oddziale

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Obecnie szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds. Personalnych

Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

Dołączając do Rhenus Logistics S.A. będziesz brał/a udział w nowym projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej 60 000 metrów kwadratowych będziemy realizować operacje logistyczne dla naszego klienta. Magazyn znajduje się w Sosnowcu.

Przewiń do profilu firmy