Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Strzelce Opolskie, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznie postępującymi zmianami i rozwojem w nowym kierunku, do zakładu w Strzelcach Opolskich poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

    Zadania

    • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników
    • rejestracja i nanoszenie zmian zgodnie z wnioskami o zatrudnienie i zmiany stanowisk, wynagrodzeń oraz lokalizacji
    • monitorowanie czasu pracy i prawidłowego wykorzystania urlopów wszystkich podległych działów
    • sporządzanie i kompletowanie dokumentacji emerytalno-rentowej
    • prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa pracy
    • sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, porozumień, wypowiedzeń, świadectw pracy)
    • prowadzenie ewidencji urlopów oraz pozostałych absencji
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy, wprowadzanie do systemu danych (praca w systemie SAP HR)
    • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby przełożonego i działu

    Profil kandydata

    • wykształcenie wyższe lub policealne kierunkowe
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
    • znajomość SAP
    • znajomość przepisów Prawa Pracy

    Oferujemy

    • stabilną pracę w dobrze zorganizowanym i doświadczonym zespole
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
    • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
    • pracę w międzynarodowej organizacji

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Coroplast Spółka z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    bottom