Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

INDUSTRIE MAURIZIO PERUZZO COMFORT sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.

Lider w branży włókienniczej - od wielu lat specjalizuje się w produkcji zarówno włókna poliestrowego ciętego, jak i wyrobów z włókna: włókniny wysokopuszystej oraz płaskiej.

Naszym atutem jest innowacyjne podejście do procesów produkcji - prowadzimy działalność produkcyjną w oparciu o technologie bezodpadowe.

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list wypłat wynagrodzeń pracowników firmy
  • przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • administrowanie sprawami pracowniczymi, przygotowanie ( umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja urlopów itp)
  • prowadzenie akt osobowych Pracowników
  • planowanie i organizowanie procesów rekrutacji i szkoleń,
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe  (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, prawo, ekonomia),
  • znajomość MS Office, programy kadrowo – płacowe: Symfonia, ZUS: Płatnik,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • premie motywacyjne oraz uznaniowe,
  • niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • ubezpieczenia grupowe oraz prywatna opieka medyczna.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy