Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

REGIS Sp. z o.o.

553

Targowisko (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych: publikacja ogłoszeń o pracę, administrowanie aplikacjami, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, bieżący kontakt z kandydatami biorącymi udział w procesach rekrutacyjnych,

  • Koordynacja procesu zatrudnienia oraz nadzór nad jego sprawnym przebiegiem,

  • Planowanie onboardingu nowo zatrudnionych osób i kompleksowa opieka nad procesem wdrożenia i adaptacji nowych pracowników

  • Ścisła współpraca z Kierownikami działów w ramach procesów HR,

  • Prowadzenie bieżących projektów z zakresu „miękkiego” HR, uzależnionych od potrzeb Firmy.

  • Budowanie i monitorowanie employee experience ,

  • Budowanie systemów motywacyjnych (wybór benefitów, organizowanie paczek okolicznościowych etc.);

  • Dbanie o integrację zespołu, planowanie i organizacja imprez i innych wydarzeń firmowych,

  • Przygotowywanie szkoleń,

  • Nadzorowanie systemu ocen pracowniczych;

  • Zarządzanie talentami, współplanowanie ścieżek kariery pracowników;

  • Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów w zespole;

  • Współbudowanie i wdrażanie strategii employer brandingowej

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej, uczelniami wyższymi, szkołami średnimi, PUP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowego: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz w prowadzeniu projektów z zakresu „miękkiego” HR,

  • Umiejętności pracy wielozadaniowej oraz rozwiązywania bieżących problemów i wyznaczania priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwianym swobodną komunikację,

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie (umowa o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w młodym zespole

  • Udział w szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynkach międzynarodowych, wyróżnioną godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI, trzykrotnie uhonorowaną elitarnym tytułem GAZEL BIZNESU oraz nagrodzoną certyfikatem PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI. Stawiamy na innowacje, jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów.

Przewiń do profilu firmy