Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.O firmie

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.

Stanisława Żółkiewskiego 34

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rocznej karty ewidencji – nieobecności (urlopy, choroby, opieki),

  • przekazywanie informacji przełożonym o terminach zawartych umów o pracę (pisanie umowy o pracę, wyliczanie urlopu wypoczynkowego),

  • bieżąca aktualizacja elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy o dane dotyczące nieobecności pracowników,

  • odpowiedzi na korespondencję (ZUS, US),

  • przygotowywanie, wydawanie świadectw pracy,

  • kompletowanie dokumentów dotyczących wniosków o emeryturę, rentę, świadczenia rehabilitacyjne i dostarczanie tej dokumentacji do ZUS,

  • prowadzenie akt osobowych pracowników, rejestru akt, archiwum tych dokumentów,

  • kompletowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracownika,

  • prowadzenie ewidencji zatrudnienia w układzie niezbędnym dla potrzeb statystyki (PFRON, DG-1 miesięcznie, Z-05 kwartalnie, Z-06 roczne),

  • wystawianie poleceń wyjazdu służbowego,

  • limity nieobecności (chorobowe, opieki, urlop macierzyński, urlop rodzicielski, urlop ojcowski, urlop wychowawczy),

  • prowadzenie innych rejestrów pracowniczych.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość podstawowych przepisów prawa pracy,

  • praktyczna znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych (przy zatrudnianiu, wypłata wynagrodzenia za czas choroby, zasiłku na czas choroby),

  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie zależne od poziomu kompetencji.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy