Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. personalnych

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.O firmie

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.

Stanisława Żółkiewskiego 34

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rocznej karty ewidencji – nieobecności (urlopy, choroby, opieki),
  • przekazywanie informacji przełożonym o terminach zawartych umów o pracę (pisanie umowy o pracę, wyliczanie urlopu wypoczynkowego),
  • bieżąca aktualizacja elektronicznego systemu rejestracji czasu pracy o dane dotyczące nieobecności pracowników,
  • odpowiedzi na korespondencję (ZUS, US),
  • przygotowywanie, wydawanie świadectw pracy,
  • kompletowanie dokumentów dotyczących wniosków o emeryturę, rentę, świadczenia rehabilitacyjne i dostarczanie tej dokumentacji do ZUS,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników, rejestru akt, archiwum tych dokumentów,
  • kompletowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracownika,
  • prowadzenie ewidencji zatrudnienia w układzie niezbędnym dla potrzeb statystyki (PFRON, DG-1 miesięcznie, Z-05 kwartalnie, Z-06 roczne),
  • wystawianie poleceń wyjazdu służbowego,
  • limity nieobecności (chorobowe, opieki, urlop macierzyński, urlop rodzicielski, urlop ojcowski, urlop wychowawczy),
  • prowadzenie innych rejestrów pracowniczych.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość podstawowych przepisów prawa pracy,
  • praktyczna znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych (przy zatrudnianiu, wypłata wynagrodzenia za czas choroby, zasiłku na czas choroby),
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie zależne od poziomu kompetencji.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Specjalista ds. personalnych, Stanisława Żółkiewskiego 34, Toruń