Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.O firmie

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.

Mariana Jachimowicza 17

Wałbrzych

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o., lider w produkcji układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie, do swojej fabryki w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (fabryka w Wałbrzychu) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Wsparcie procesu rekrutacji oraz wdrożenia nowych pracowników w struktury firmy
  • Współpraca z Agencjami Pracy oraz z firmami zewnętrznymi
  • Nadzorowanie systemu elektronicznej ewidencji czasu pracy pracowników
  • Przygotowywanie i administrowanie dokumentacji personalnej
  • Wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń
  • Prace administracyjne związane z ZFŚS
  • Wsparcie w zakresie prowadzenia RODO
  • Wsparcie procesów Employer Brandingowych
  • Przygotowywanie raportów prowadzonych działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia z zakresu ZZL)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz przepisów z zakresu ochrony danych osobowych
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wiedza nt. przepisów z zakresu ochrony danych osobowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilna, interesująca i odpowiedzialna praca w renomowanej japońskiej firmie
  • Pakiet benefitów (Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, dofinansowanie do stołówki, premie za zrealizowanie założonych celów, okazjonalne bonusy finansowe i rzeczowe)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • Szkolenia umożliwiające poszerzenie wiedzy
  • Możliwość realnego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych.

Informacje dotyczące polityki prywatności kandydata:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy