Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

Cersanit S.A.O firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowa pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami

  • Ewidencja oraz rozliczanie czasu pracy

  • Wdrażanie nowozatrudnionych pracowników zgodnie z wewnętrzną procedurą

  • Sporządzanie zaświadczeń

  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie oraz monitorowanie ich terminowości

  • Obsługa PPK

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Spółki

  • Udział w projektach HR m.in. szkolenia, oceny pracownicze, zarządzenie talentami, badanie satysfakcji pracowników, komunikacja wewnętrzna

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa pracy oraz właściwe ich stosowanie

  • Współpraca z działem płac oraz innymi jednostkami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w spółce produkcyjnej lub agencji pracy tymczasowej

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ZUS, RODO

  • Doświadczenie w pracy w systemie kadrowym TETA lub podobnym

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole, otwartość, komunikatywność

  • Inicjatywa w działaniu, systematyczność, odpowiedzialność i dokładność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem

  • Jasny, oparty o cele system premiowy

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników