Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Specjalista ds. PersonalnychNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy samodzielnej osoby, której powierzymy następujące zadania:

  • Prowadzenie i realizacja zadań w obszarze rekrutacji pracowników - umieszczanie ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, rozmowy z kandydatami (telefoniczne, poprzez skype, spotkania w biurze), wsparcie kadry kierowniczej w optymalnym doborze kandydatów do profilu stanowiska.
  • Współorganizacja obszarów związanych z rozwojem pracownika - onboarding, Karty Opisu Stanowisk, zarządzanie talentami, rozmowy roczne.
  • Koordynowanie organizowanych w firmie szkoleń - kontakty z firmy szkoleniowymi, trenerami, organizowanie szkoleń, obsługa platformy szkoleniowej.
  • Prowadzenia działań dotyczących Employer Branding.
  • Reprezentowanie pracodawcy na zewnątrz - targi, spotkania, konferencje (w dobrym na to czasie).
  • Udział w tworzeniu wewnętrznej polityki personalnej.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw personalnych.
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (firmy rekrutacyjne, szkoleniowe, instytucje, urzędy, uczelnie, szkoły).

W zamian za swoje zaangażowanie nasz pracownik otrzymuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną na czas określony 1,5 roku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji oraz ciekawą pracę w dynamicznym środowisku.
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia.
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy