Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Multikino S.A.O firmie

  • Przeskok 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Multikino S.A.

Przeskok 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Tworzenie regulaminów, procedur, analiz i raportów na potrzeby spółek,

  • Koordynowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Wsparcie zarządzania wydajnością oraz procesami rozwoju pracowników,

  • Wsparcie merytoryczne dla kadry kierowniczej biura oraz kin w zakresie szeroko pojętych zagadnień HR,

  • Rekomendowanie usprawnień i rozwiązań w zakresie własnych obowiązków oraz w całym obszarze miękkiego HR,

  • Wsparcie w kontaktach z przedstawicielami VUE w ramach ujednolicenia współpracy, procesów i zasad w całej Grupie,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi pod kątem obsługi kadrowo-płacowej pracowników (administracja personalna, benefity, itp.).

Podział czasu pracy
20%

REKRUTACJE

10%

SZKOLENIA

20%

PROJEKTY ROZWOJOWE

30%

ADMINISTRACJA PERSONALNA

20%

BIEŻĄCE WSPARCIE PRACOWNIKÓW

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe ( socjologia, psychologia itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,

  • Doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,

  • Otwartość, pozytywne nastawienie i wysokie zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • biuro centrum Warszawy,

  • pakiet benefitów,

  • wspaniałą filmową atmosferę :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Multikino S. A. jest pierwszym operatorem w Polsce, który w 1998 roku uruchomił kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznaczamy najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Oferujemy największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD i bloki tematyczne. Od 2013 roku należymy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy