Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,

  • przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników (zakładanie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy),

  • rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, inne absencje),

  • przygotowanie dokumentacji kadrowo-płacowej po ustaniu stosunku pracy,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie Płatnik oraz w systemie kadrowo-płacowym SIMPLE,

  • miesięczne i roczne rozliczanie podatków dochodowych od osób fizycznych oraz składek ZUS,

  • sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS,

  • sprawozdawczość w zakresie realizowanych obowiązków.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w dziale personalnym,

  • znasz regulacje z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • znasz dobrze pakiet MS Office,

  • bardzo dobrze organizujesz pracę własną,

  • jesteś sumienny i samodzielny.

To oferujemy

  • bezpłatny dojazd z/do Warszawy do/z miejsca pracy

  • umowę o pracę,

  • pensję zawsze na czas,

  • możliwości rozwoju zawodowego w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • pracę pełną wyzwań,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • pracę w przyjaznym i inspirującym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • transport do pracy z Warszawy

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Przewiń do profilu firmy

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki, (Warszawa – Konotopa)- zapewniamy bezpłatny transport z Warszawy.

Rekrutacja prowadzona zdalnie oraz w siedzibie firmy.