Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

HOCHTIEF Polska S.A.

Żwirki i Wigury 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • organizacja szkoleń dla pracowników (wewnętrznych) oraz koordynacja udziału pracowników w szkoleniach zewnętrznych w tym również szkoleń BHP,

  • koordynacja procesów dofinansowań nauki języków, studiów i kursów dla pracowników,

  • przygotowywanie raportów dotyczących działań rozwojowych prowadzonych w Spółce (na potrzeby wewnętrzne, koncernowe oraz urzędów i instytucji państwowych),

  • koordynacja procesu praktyk studenckich,

  • wsparcie procesu ocen rocznych,

  • zarządzanie platformą dot. kart multisport dla pracowników, wsparcie ZFŚS,

  • wsparcie w realizacji projektów i bieżących zadań Działu Personalnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (również w trakcie nauki),

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na przygotowywanie raportów i prowadzenie korespondencji,

  • bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • dokładność, sumienność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, chęć i gotowość do pracy z ludźmi.

Mile widziane

  • udział w projektach HRowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę (praca w systemie hybrydowym),

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenie wdrożeniowe na stanowisko, szkolenia zewnętrzne,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty multisport, wczasy pod gruszą).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy