Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami w zakresie benefitów: ubezpieczeń, kart sportowych, opieki medycznej, itp. ,

  • udział w projektach HR lokalnych i globalnych (od eventów po tworzenie filmów rekrutacyjnych, czy opisywanie procesów przetwarzania danych osobowych - RODO),

  • wsparcie bieżącej obsługi kadrowo-płacowej pracowników fabryki (w tym docelowo kontrola listy płac przygotowanej przez firmę outsourcingową),

  • organizacja i administracja szkoleń dla pracowników,

  • współtworzenie elementów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (np. materiały na stronę firmową na FB; materiały wizerunkowe),

  • docelowo bycie leadem w zakresie ochrony danych osobowych (RODO) – oferujemy szkolenia specjalistyczne!

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale personalnym w międzynarodowej firmie,

  • Wykształcenie kierunkowe (ZZL, Psychologia, itp.),

  • Mile widziane kursy i szkolenia z zakresu twardego HR i/lub RODO,

  • Sprawne „posługiwanie się piórem” – tworzenie tekstów dla różnych odbiorców,

  • Chęć dalszego rozwijania się w HR – u nas zetkniesz się z całym spektrum spraw i projektów!

  • Płynna znajomość języka angielskiego,

  • Szybkość uczenia się nowych systemów i programów, bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excela!)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • stołówka

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.

CESTES COSMETICS POLAND to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy już ponad 25 lat! Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków. Naszym głównym odbiorcą jest firma Oriflame Cosmetics Global S.A., ale produkujemy również na potrzeby innych, dużych i mniejszych klientów. Zatrudniamy około 450 pracowników (plus miesięcznie ok. 150 pracowników tymczasowych) w sekcjach: napełnianie, proces, wsparcie inżynierskie produkcji, magazyn, planowanie produkcji, zakupy, IT, rachunkowość zarządcza, laboratoria działu technologii i jakości, w dziale technicznym i w sekcji personalno-administracyjnej.

Przewiń do profilu firmy

HR trzeba kochać, żeby w nim pracować… tu naprawdę się dużo dzieje a multitasking, podzielność uwagi, gotowość na nowe i nieznane, odpowiedzialność, opanowanie, kreatywność i wysoka elastyczność są po prostu wymogiem…