Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów i projektów HR;

  • Optymalizowanie funkcji, procesów i działań w zakresie polityki personalnej (systemy wynagrodzeń, systemy premiowania, controlling personalny, prawo pracy, pozapłacowe systemy motywacyjne, procesy rekrutacyjne);

  • Rekomendowanie rozwiązań z zakresu polityki wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych;

  • Planowanie i organizacja szkoleń dla pracowników (analiza potrzeb szkoleniowych, współpraca z dostawcami zewnętrznymi, doradztwo w zakresie doskonalenia kompetencji pracowników);

  • Identyfikacja talentów, promowanie i implementowanie rozwiązań ukierunkowanych na rozwój umiejętności i kompetencji pracowników;

  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów, procedur w obszarze HR;

  • Analiza danych HR oraz tworzenie raportów/ sprawozdań i rekomendacji zmian w obszarze HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe ZZL, psychologia, zarządzanie);

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze miękkiego HR (szkolenia i rozwój pracowników) oraz projektowania systemów wynagradzania pracowników;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa, w szczególności prawa pracy;

  • umiejętności precyzyjnego i jasnego formułowania myśli w komunikacji ustnej i pisemnej;

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz zorientowanie na skuteczną realizację celu;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • wielozadaniowość;

  • Wysoki poziom samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego - pakiet szkoleń

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę MultiSport

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Platforma Przemysłu Przyszłości jest fundacją Skarbu Państwa podlegającą Ministerstwu Rozwoju i Technologii. Jej celem jest wspieranie przedsiębiorstw w transformacji cyfrowej oraz wdrażaniu rozwiązań przemysłu 4.0