Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bohaterów Warszawy 2

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji kandydatów z wykorzystaniem narzędzi LinkedIn, Pracuj.pl, FB i innych portali rekrutacyjnych oraz tradycyjnych ulotek/plakatów,

  • Współpraca z urzędami i agencjami pracy,

  • Odbywanie wstępnych telefonicznych rozmów z kandydatami, prezentowanie wybranych kandydatów do spotkań z Hiring Managerami, udział w spotkaniach F2F,

  • Świadome budowanie Candidate/Employee Experience na każdym etapie kontaktu z kandydatem i pracownikiem,

  • Organizacja wewnętrznych akcji Employer Brandingowych (np. konkursy dla pracowników, akcja Marzenie za Polecenie, imprezy integracyjne),

  • Współtworzenie elementów komunikacji (np. materiały na FB; materiały wizualne do wewnętrznej komunikacji),

  • Wsparcie bieżącej obsługi kadrowej pracowników fabryki (możliwość rozwoju w zakresie tzw. twardego HR),

  • Rozliczanie kosztów na platformie Aurena.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska operacyjne i biurowe,

  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku,

  • Wysokie standardy współpracy z kandydatem,

  • Mile widziane szkolenia z zakresu prowadzenia rozmów rekrutacyjnych,

  • Sprawne „posługiwanie się piórem” – tworzenie tekstów dla różnych odbiorców,

  • Umiejętność tworzenia prostych grafik w CANVie, Photoshopie lub Corelu będzie dużym atutem,

  • Chęć dalszego rozwijania się w HR – u nas zetkniesz się z całym spektrum tematów HR-owych,

  • Płynna znajomość języka angielskiego (minimum B2),

  • Szybkość uczenia się nowych systemów i programów, bardzo dobra znajomość pakietu Office ( znajomość Cornerstone będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy,

  • pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie grupowe, produkty firmowe, dodatkowe świadczenia, itp.

  • Parking na terenie zakładu

  • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

CETES COSMETICS POLAND to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy już blisko 30 lat!

Rokrocznie produkujemy blisko miliony sztuk kosmetyków.

Naszym głównym odbiorcą jest firma Oriflame Cosmetics Global S.A., ale produkujemy również na potrzeby innych, dużych i mniejszych klientów. Zatrudniamy około 450 pracowników (plus miesięcznie ok. 100 pracowników tymczasowych)

w sekcjach: napełnianie, proces, wsparcie inżynierskie produkcji, magazyn, planowanie produkcji, zakupy, IT, rachunkowość zarządcza, laboratoria działu technologii i jakości, w dziale technicznym i w sekcji personalno-administracyjnej.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Przewiń do profilu firmy