Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bohaterów Warszawy 2

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • On-boarding i off- boarding pracowników (administracja dokumentacją i systemami związanymi z zatrudnieniem)

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników fabryki (pracownicy biura i operacyjni),

  • Administracja benefitami: ubezpieczenia, karty sportowe, opieka medyczna, itp.,

  • Docelowo: kontrola list płac przygotowywanych przez firmę outsourcingową,

  • Udział w projektach HR lokalnych i globalnych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale kadrowym,

  • Znajomość prawa pracy min. w zakresie związanym z zatrudnianiem, przywilejami rodzicielskimi, urlopami, itp.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excela!),

  • Szybkość uczenia się nowych systemów i programów,

  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Mile widziane

  • kursy i szkolenia z zakresu kadr i płac,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

Zapraszamy do naszego kilkuosobowego Zespołu Koleżankę/Kolegę, która/y naprawdę lubi pracę w HR - czyli dużą liczbę zadań, okraszoną humorem i uśmiechem, który łamie wszystkie lody i pozwala rozwiązać problemy, z którymi przychodzą pracownicy (a przynajmniej większość...)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

CETES COSMETICS POLAND to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy już blisko 30 lat!

Rokrocznie produkujemy blisko miliony sztuk kosmetyków.

Naszym głównym odbiorcą jest firma Oriflame Cosmetics Global S.A., ale produkujemy również na potrzeby innych, dużych i mniejszych klientów. Zatrudniamy około 450 pracowników (plus miesięcznie ok. 100 pracowników tymczasowych)

w sekcjach: napełnianie, proces, wsparcie inżynierskie produkcji, magazyn, planowanie produkcji, zakupy, IT, rachunkowość zarządcza, laboratoria działu technologii i jakości, w dziale technicznym i w sekcji personalno-administracyjnej.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Przewiń do profilu firmy