Specjalista ds. Personalnych

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Postępu 15, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Postępu 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Cześć! Do naszego HR dream team poszukujemy pasjonata prawa pracy. To nie żart! Bardzo nam zależy, aby osoba, która do nas dołączy, lubiła to co robi, czuła się specjalistą w swojej dziedzinie i dodatkowo chciała się tym dzielić z resztą zespołu. Jeśli masz poczucie, że z pasją wykonujesz swoje zadania, daj nam szansę poznać Cię bliżej.

TWOJE ZADANIA:

• prowadzenie dokumentacji personalnej dotyczącej nawiązania, przebiegu i rozwiązania stosunku pracy umów o prace i umów zleceń.

• wprowadzanie i aktualizowanie danych personalnych w systemie kadrowo – płacowym,

• umawianie badań medycznych, szkoleń BHP,

• prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy,

• opieka nad programem kafeteryjnym dla naszych pracowników,

• sporządzanie zestawień i raportów kadrowych koniecznych dla bieżącego zarządzania firmą,

• przekazywanie danych niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń,

• wsparcie we wdrażaniu projektów HR,

• współpraca z liderami zespołów w zakresie spraw pracowniczych.

Nasze wymagania

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej minimum 100 pracowników,

  • bardzo dobrze znasz prawo pracy i swobodnie czujesz się w interpretacji przepisów,

  • znasz w teorii i praktyce przepisy dotyczące ZFŚS,

  • masz doświadczenie w zarządzaniu benefitami w dedykowanych systemach,

  • odpowiedzialność, terminowość oraz dokładność to Twoje wyróżniki,

  • z chęcią włączasz się w realizację projektów, nie tylko z działki prawa pracy,

  • lubisz inspirować innych, dzielisz się wiedzą,

  • umiesz współpracować z biznesem, jesteś otwarty/a na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i potrzeby wewnątrz firmy,

  • masz wyższe wykształcenie,

  • znajomość programu kadrowo płacowego Enova będzie mile widziana.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • ciekawą i samodzielną pracę oraz możliwość realizacji interesujących wyzwań,

  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, zniżkę na kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,

  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy