Specjalista ds.. Personalnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista Ds. Personalnych

    Miejsce Pracy: Warszawa
    Kad/67/07/2019/MJ

    ZADANIA

    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, przygotowanie  dokumentów kadrowych i ustalanie uprawnień pracowników w zakresie świadczeń pracowniczych. Aktualizacja formularzy i kwestionariuszy pracowniczych
    • Zarządzanie procesem ewidencji czasu pracy w firmie, rozliczanie urlopów wypoczynkowych i ustalanie wysokości rezerwy urlopowej
    • Rejestrowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym i Płatniku, rozwijanie systemu kadrowo- płacowego w obszarze kadr, testuje i wdraża nowe rozwiązania
    • Współpraca ze specjalistą bhp i IOD, monitorowanie ważności okresowych badań lekarskich i szkoleń BHP oraz innych obowiązkowych szkoleń wynikających z przepisów prawa
    • Prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich
    • Współpraca z firmami obsługującymi programy opieki medycznej dla pracowników
    • Prowadzenie ZFŚS, układanie preliminarzy wydatków rocznych z ZFŚS, współpraca z Przedstawicielem Pracowników w zakresie obiegu informacji i dokumentów
    • Przygotowanie raportów, analiz i zestawienia z obszaru kadrowo - płacowego na potrzeby księgowości i zarządu oraz instytucji zewnętrznych
    • Śledzenie zmiany w przepisach prawa pracy i interpretacja ich na potrzeby firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe (adekwatne do stanowiska)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość prawa pracy
    • Wiedza z zakres ZFŚS
    • Wiedza z zakresu Ubezpieczeń Społecznych i Podatku Dochodowego od osób fizycznych

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie w przedziale 5500 – 6500 zł brutto
    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej 25 lat na polskim rynku
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Bony świąteczne
    • Szkolenia stanowiskowe
    • „Wczasy pod gruszą”
    • Praca w biurze zlokalizowanym na Ursynowie (ul. Puławska)

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403