Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie managerów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, rozwój w kierunku roli HR Biznes Partnera

  • zapewnienie płynnej i skutecznej realizacji procesów i zadań z zakresu: rekrutacji, onboardingu, szkoleń i rozwoju pracowników, rozmów rocznych oraz okresowa ocena ich efektywności

  • udział w projektach i programach tj. zarządzanie talentami, rozmowy roczne, budowanie struktury organizacyjnej

  • prowadzenie szkoleń, warsztatów, prezentacji z wybranych tematów

  • wspieranie managerów w zakresie komunikacji wewnętrznej i prawidłowego obiegu informacji

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze „miękkiego” HR, mile widzialne w roli HRBP

  • proaktywność, wysokie umiejętności interpersonalne

  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu narzędzi HR (np. tworzenie kompetencji/ systemu ocen/ programów szkoleniowych i planów rozwojowych)

  • mile widziane doświadczenie trenerskie/ coachingowe

  • umiejętność koordynowania projektów HR

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość tworzenia i rozwoju rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

  • różnorodne i jasno określone zadania, w których będziesz mieć możliwość wykazania się samodzielnością i inicjatywą

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do aktywności sportowej)

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym ( połączenie pracy zdalnej z pracą w firmie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne