Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z doświadczonym HRBP w zakresie opracowywania i wprowadzania rozwiązań oraz narzędzi HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu

  • zapewnienie skutecznej realizacji zadań z zgodnie z cyklem życia pracownika

  • udział w projektach HR tj. zarządzanie talentami, rozmowy roczne, działania EB, polityka wynagrodzeń i benefitów,

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań HR

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • elastyczność i otwartość na ciekawe wyzwania zawodowe

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale HR

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat z możliwością pracy hybrydowej lub całkowicie zdalnej

  • duże tempo pracy i brak nudy

  • pełne dofinansowanie do szkoleń i kursu języka obcego

  • udział w strategicznych projektach, również międzynarodowych, z zakresu HR

  • ścisłą współpracę z doświadczonym HRBP i możliwość rozwoju w tym kierunku

  • możliwość pracy w różnych obszarach HR tj. rekrutacja, szkolenia, projekty,

  • realny wpływ na kształt procesów: optymalizacja standardów, tworzenie narzędzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji Aplikuj.