Specjalista ds. Personalnych

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE O firmie

Rekrutacja zdalna

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE

Swojczycka 38E

Wrocław

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. To nowoczesna, rodzinna firma, której skuteczna polityka handlowa, wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły dynamicznie rozwijać się oraz zająć pozycję największej firmy w branży odgromowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepszych dystrybutorów branży elektrotechnicznej i budowlanej w kraju, a także zagranicą. Nasze produkty dostarczamy na prestiżowe inwestycje budowlane w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Wlk. Brytania, Irlandia, Kraje Nadbałtyckie, Kraje Bałkańskie, Kraje Bliskiego Wschodu oraz Azja Płd.Wsch. Rozwijamy umiejętności, wiedzę, doświadczenie przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży. Dołącz do nas i aplikuj już dzisiaj!

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie, raportowanie i ewidencjonowanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, nieobecności) – praca w oparciu o system RCP
  • Zakładanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie danych z zakresu kadr na potrzeby raportowania zarządowi spółki
  • Przygotowywanie danych do listy płac, ścisła współpraca z działem finansowo-księgowym
  • Współpraca z US, ZUS, GUS oraz dostawcami usług medycznych i sportowych
  • Współpraca z agencjami pracy
  • Planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Rekrutacja i selekcja pracowników
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (w tym RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych)
  • Merytoryczne wsparcie zespołu i pracowników z zakresu prawa pracy
  • Wdrażanie i usprawnianie procesu wdrażania nowych pracowników do organizacji
  • Opracowywanie oraz wdrażanie działań z zakresu Employer Brandingu
  • Reprezentowanie firmy w targach pracy, kontakt z biurami karier
  • Współpraca wewnętrzna w zakresie BHP

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale personalnym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu kadr i płac, ZZL, administracja, prawo)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemów Gratyfikant, eRecruiter będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność i systematyczność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Dużą autonomię i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, kursy)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość inicjowania zmian
  • Otwartą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna - Medicover, Karta sportowa - Multisport, okresowe konkursy pracownicze, wyjazdy integracyjne)

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania wpisując w tytule: nazwę stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy