Oferta pracy

Specjalista ds. personalnych

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Żmigrodzka 81/20

Wrocław

QSENSE jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Administrowanie wszystkimi sprawami pracowniczymi,
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Przeprowadzanie procesu on-boardingu nowych pracowników,
  • Realizacja szkoleń, analiza potrzeb szkoleniowych,
  • Wdrażanie i monitorowanie systemów motywacyjnych,
  • Współpraca i wsparcie przy innych projektach prowadzonych w dziale, m.in.: ocena okresowa,
  • Realizację polityki i strategii personalnej przedsiębiorstwa.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: ZZL, nauki społeczne,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w obszarze miękkiego HR,
  • Znajomość prawa pracy,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Kartę Multisport,
  • Projekty pełne ciekawych wyzwań,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Zachęcamy do aplikacji

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy