Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Micro Solutions Sp.z o.o. Sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika oraz w trakcie jego zatrudnienia (skierowania na badania, umowy, bieżąca dokumentacja, świadectwa pracy)

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Ewidencjonowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie absencji chorobowych, urlopowych i związanych z rodzicielstwem

  • Sporządzanie list płac i dokonywanie przelewów wypłat

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej z ZUS

  • Sporządzanie deklaracji dot. PIT

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z rozliczeniami PKUP/IP Box

  • Wdrożenie i obsługa dokumentacji związanej z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia pracy w obszarze kadrowo – płacowym

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Word i Excel

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych

  • Znajomość programów kadrowych

  • Dokładność i skrupulatność

  • Mile widziana wiedza z zakresu PKUP oraz IP Box w kontekście IT

To oferujemy

  • Satysfakcjonująca pensja

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia, konferencje

  • Pakiety prywatnej opieki zdrowotnej

  • Kursy językowe

  • Wieczory z piwem i planszówkami

  • Weekendy przygód i adrenaliny

  • Karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Micro Solutions Sp.z o.o. Sp.k.

We are Micro Solutions - instead of corporate structures and formalism we prefer a friendly atmosphere, individual approach and, above all, interesting challenges from various fields (mainly medical, but not only), which make us stay motivated and full of energy even without coffee. We are looking to expand our team with another person!

Przewiń do profilu firmy