Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Pionie Personalnym

Centrala Kaufland Polska, Al. Armii Krajowej 47 we Wrocławiu

Jakie będą Twoje zadania:

  • kompleksowe doradztwo w zakresie prawa pracy
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej dotyczącej stosunku pracy, w tym prowadzenie akt osobowych
  • praca z systemem SAP HCM, w tym raportowanie
  • wsparcie kadry kierowniczej firmy przy realizowaniu polityki personalnej
  • praca z projektami z obszaru personalnego

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętności redagowania pism oraz dokumentów służbowych
  • znajomości przepisów polskiego prawa pracy
  • wysokich kompetencji interpersonalnych, zdolności organizacyjnych i ustalania priorytetów oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość systemu SAP HCM.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne