Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Spring Professional Poland

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, rozwijającej się, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanego i chętnego do rozwoju kandydata, który objąłby stanowisko:

(Wrocław - południowa część)

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia współpraca z HR Managerem („prawa ręka HRM”) i zespołem,
  • Administracja HR, w zakresie „on” i „off boarding” pracowników, sporządzanie umów, planowanie programów wprowadzających,
  • Zapewnienie udokumentowania wszystkich wewnętrznych procesów HR w jasnych, prostych i skutecznych instrukcjach pracy, regulaminów, w tym dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur,
  • Prowadzenie administracji personalnej (akt personalnych, badań lekarskich, szkoleń BHP) i nadzór nad poprawnością zgodnie z przepisami Prawa Pracy i wytycznymi instytucji zewnętrznych,
  • Prowadzenie działań w zakresie organizacji i przebiegu szkoleń oraz dokumentacji szkoleniowej,
  • Współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych i ich nadzór (ubezpieczenie grupowe, MultiSport, LuxMed),
  • Przygotowanie do audytów/ kontroli,
  • Przygotowanie danych do listy płac i przekazywanie ich firmie zewnętrznej, rozliczanie czasu pracy,
  • Raportowanie kwestii personalnych do struktur międzynarodowych i według standardów GUS,
  • Wsparcie w projektach i wyzwaniach związanych z zasobami ludzkimi,
  • Wspieranie rozwoju pozytywnego wizerunku firmy, czyli tzw. „employer brandingu” wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, zarządzanie kadrami),
  • Minimum 3-lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku w HR w firmach produkcyjnych (Specjalista ds. Personalnych, Kadry, Administracja Personalna etc.),
  • Praktyczna wiedza z obszaru administracji personalnej, nabyta w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr, dobra znajomość prawa pracy, rozliczania czasu pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w szybko rozwijającym się międzynarodowym środowisku,
  • Zorientowanie na cel i efektywne wdrażanie zmian,
  • Rzetelność, sumienność, lojalność, uczciwość, obowiązkowość i terminowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawienie do pracy,
  • Otwarty umysł i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Znajomość MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (poziom B1/B2).

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dodatkowy system kafeteryjny, bony, dostęp do szkoleń i konferencji) i inne,
  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop),
  • Interesującą pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość zdobycia ciekawego, kompleksowego doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli ta propozycja pracy wydaje Ci się ciekawa oraz dopasowana do Twoich potrzeb rozwoju i profilu zawodowego, nie czekaj tylko prześlij do nas swoją aplikacje już teraz! Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne