Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

HR Level Up

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej będąca częścią dużej grupy kapitałowej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Przyjazna atmosfera w pracy z życzliwymi ludźmi, stabilność zatrudnienia, niezależność i autonomia w realizacji zadań oraz możliwość zgłaszania swoich pomysłów, to najważniejsze atuty Pracodawcy. Pakiet benefitów, które oferuje nasz Klient wykracza poza standardowy zestaw na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzeniem i właściwym przekazywaniem dokumentów pracowników, dbanie o aktualizację danych personalnych

  • Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem oraz rozwiązywaniem umów o pracę

  • Obsługa umów cywilnoprawnych, prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • Obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych (NNW, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe itp.)

  • Nadzorowanie poprawności zapisów w regulaminach zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi grupy

  • Przygotowywanie danych do list płac oraz ich weryfikacja

  • Współdziałanie w tworzeniu budżetu wynagrodzeń

  • Obsługa działań z zakresu ZFŚS

  • Wsparcie managerów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Koordynacja i prowadzenie projektów z obszaru badania zaangażowania pracowników

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych związanych z przebiegiem zatrudnienia

  • Współpraca managerami i inicjowanie nowych projektów rozwojowych w odpowiedzi na potrzeby biznesowe

  • Udział w procesie ocen pracowniczych, analiza potrzeb szkoleniowych i tworzenie indywidualnych procesów rozwojowych,

  • Wsparcie administracyjne biura Zarządu spółki

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub pokrewne

  • Minimum 4 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku

  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na wyzwania, samodzielność w pracy i działaniu

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa w zakresie proponowania rozwiązań

  • Pozytywne nastawienie, chęć współpracy z kierownictwem i wspólnego działania w kierunku rozwoju personelu

Pracodawca oferuje

  • Szybką ścieżkę rozwoju w kierunku HRBP

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkowy dzień urlopu!

  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i dedykowane programy rozwojowe

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym: ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy