Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych

VACO HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Dąbrowskiego 44, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dąbrowskiego 44

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

  • Ścisła współpraca z biurem rachunkowym w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,

  • Prowadzenie procesów rekrutacji end to end dla podmiotów w grupie VACO,

  • Administrowanie świadczeniami ZFŚS i benefitami,

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi oraz działem BHP,

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Dbanie o candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacji,

  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników,

  • Wspieranie i doradzanie managerom w zarządzaniu i rozwoju ich bezpośrednich pracowników,

  • Prowadzenie szkoleń rozwojowych i warsztatów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale personalnym – minimum dwa lata,

  • Znasz przepisy prawa pracy,

  • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej, dynamika działania;

  • Potrafisz prowadzić kilka projektów jednocześnie,

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe: ZZL, psychologia lub pokrewne)

  • Bardzo dobrze znasz MS Office, w tym Excel, Power Point

  • Jesteś samodzielny w działaniu,

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym – mile widziane,

  • Umiesz reagować na szybko zmieniające się warunki,

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacji, współpracy, adaptacji.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, kartę sportową,

  • Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Bezpieczną i przyszłościową, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań – Twój głos ma dla nas znaczenie!

VACO HOLDING to zespół profesjonalistów z pasją. Tak też działamy, w pełni angażujemy się w swój zakres działań i realizację celów firmy. Dzielimy się swoim doświadczeniem, pomysłami, będąc dla siebie nawzajem wsparciem. Jeśli też te wartości są dla Ciebie ważne – Dołącz do nas!

VACO HOLDING Sp. z o.o. zarządza grupą spółek działających w branży usługowej i produkcyjnej. W naszym portfolio znajdują się innowacyjne produkty zabezpieczające Ciebie i Twój dom przed owadami i szkodnikami oraz specjalistyczne usługi w zakresie utrzymania czystości w obiektach przemysłowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy