Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o.

  • Września 41A, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

41A

Września

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzeniem administracji personalnej (w tym: akta osobowe, dokumentacja pracownicza)

  • Przygotowanie dokumentacji pracowniczej (umowy, wypowiedzenia, świadectwa pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa pracy)

  • Obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej (wydawanie zaświadczeń, pasków wynagrodzenia itp.)

  • Nadzór nad rejestrem czasu pracy, przygotowywanie wszystkich niezbędnych danych do obliczenia pensji pracowników

  • Monitorowanie absencji pracowniczej (ZUS PUE)

  • Nadzór i aktualizacja danych w systemach kadrowych

  • Obsługa PPK

  • Przygotowywanie oraz przekazywanie pracownikom skierowań na badanie lekarskie (wstępne, okresowe i kontrolne)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu administracji, zarządzania zasobami ludzkimi

  • Min. 2 lata na podobnych stanowiskach w firmach produkcyjnych

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Doskonała organizacja miejsca pracy,

  • Umiejętność pracy z ludźmi;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres ok 1.5 roku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju;

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe, szkolenia);