Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. personalnych z językiem niemieckim i angielskim

Osram Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej związanej z całym cyklem życia pracownika w organizacji (umowy, zaświadczenia, świadectwa pracy, płace etc.) - dla pracowników w lokalizacjach: Austria i Niemcy

  • Wprowadzanie i administrowanie danymi pracowników w systemie SAP

  • Bieżąca współpraca z lokalnym HR – klientem wewnętrznym

  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez świadczenie usług wysokiej jakości

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego (B2/C1)

  • Znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Dokładność, dbałość o detale i jakość wykonywanej pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoka orientacja na klienta i dbałość o wysoki standard obsługi

  • Otwartość, elastyczność i chęć uczenia się

  • Gotowość do pracy w systemie hybrydowym (2 dni w biurze, 3 dni home office)

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z pracą w dziale HR, obsługą klienta

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia

  • Bogaty pakiet świadczeń m. in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta fitness, bony na lunch, dofinansowanie do wakacji (więcej informacji poniżej)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR oraz możliwość stania się częścią inspirującego i przyjaznego zespołu HR

  • Elastyczne godziny pracy: 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 7.00 - 18.00 (brak pracy w weekendy)

  • Nowoczesne środowisko pracy w Marcelińska Office Park

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników