Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Macieja Wilczka 6, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami w zakresie obsługi kadrowo-płacowej;

  • Kontrola merytoryczna w zakresie jakości świadczonej usługi kadrowo-płacowej;

  • Kompletowanie dokumentacji kadrowo-płacowej;

  • Dbałość o poprawność danych w systemie rejestracji czasu pracy;

  • Bezpośredni kontakt z Pracownikami w celu wyjaśnienia wszystkich kwestii pracowniczych;

  • Realizacja oraz koordynacja procesu rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy;

  • Przygotowywanieu zestawień, raportów i prezentacji;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu ZZL, Socjologii, Psychologii)

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel oraz PowerPoint)

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • Mile widziana znajomość obsługi programów kadrowo – płacowych

  • Zorientowanie na cel oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w rozwiązywaniu zadań

  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie z branży Automotive

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Przyjazną atmosferę

Iron Force Poland Sp. z o.o., międzynarodowa Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, lokalizująca swoją nową Fabrykę w Zabrzu, poszukuje dynamicznych i zaangażowanych Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Personalnych.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.