Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Personalnych

Estra Automotive Systems Luxembourg S.A.R.L Oddział w PolsceO firmie

  • Macieja Wilczka 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Estra Automotive Systems Luxembourg S.A.R.L Oddział w Polsce

Macieja Wilczka 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników – przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy i stosunku cywilno-prawnego

  • Monitorowanie czasu pracy

  • Bieżąca obsługa pracowników

  • Kompletowanie oraz przekazywanie dokumentacji do firmy zewnętrznej odpowiedzialnej za naliczanie płac

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w sprawach związanych z zatrudnieniem

  • Załatwianie spraw związanych z zatrudnieniem cudzoziemców

  • Przygotowywanie raportów HR

  • Opracowywanie wewnętrznych procedur i standardów z obszaru HR

  • Zapewnienie zgodności wewnątrzzakładowych aktów normatywnych z ogólnie obowiązującymi przepisami

  • Koordynowanie działań Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnym, PPK

  • Obsługa dodatkowych benefitów oferowanych przez firmę

  • Współudział w opracowaniu budżetu

  • Uczestnictwo w projektach HRowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe w obszarze ZZL, Prawo Pracy lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata, mile widziane w branży motoryzacyjnej

  • Dobra znajomość prawa pracy oraz zasad rozliczania czasu pracy

  • Dobra znajomość Pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej o wysokich standardach pracy

  • Uczestnictwo w tworzeniu nowej firmy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z pozytywnie nastawionymi ludźmi

  • Dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do obiadów

Estra Automotive Systems Poland Sp.z o.o.

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej. Produkowane przez nas innowacyjne komponenty zapewniają prawidłową pracę układów chłodzenia pojazdów. Nasze dostosowane do potrzeb rozwiązania są opracowywane przez doświadczone zespoły inżynierów w naszych własnych centrach technologicznych. Estra zatrudnia ponad 2000 pracowników na całym świecie.

Zakład w Zabrzu jest pierwszym zakładem produkcyjnym wybudowanym w Europie. Został oddany do użytku w 2018 roku, wyposażony w nowoczesne maszyny i urządzenia. Obecnie produkujemy prototypy wymienników ciepła dla jednego z naszych kluczowych klientów – BMW.

Przewiń do profilu firmy