Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Spring Professional PolandO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Żory, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, który w związku z intensywnym rozwojem chciałby zaprosić do współpracy kolejną osobę, która dołączy do działu HR, poszukujemy:

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • Wsparcie w bieżących pracach administracyjnych działu
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Wspieranie zadań, projektów i inicjatyw w zakresie szeroko rozumianego HRu
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe i doświadczenie min. 1 rok na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych i współpracy z agencjami pracy tymczasowej
  • Swobodne poruszanie się po Ms Office i zdolność szybkiego uczenia się nowych narzędzi
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Rzetelność wykonaniu powierzonych zadań
  • Ogromnym atutem będzie znajomość j. niemieckiego, jednak nie jest to warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę
  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy