Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Personalnych

  • Wieprz (pow. żywiecki), Żywiec, śląskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Fluid thinkingTM kształtuje mentalność TI Automotive. Świadome działanie i wieloletnie doświadczenie w rozwoju nowoczesnych systemów paliwowych pozwala nam nieustannie nawiązywać współpracę z producentami samochodów na całym świecie. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin. Jesteśmy reprezentowani przez ponad 25 000 współpracowników w ponad 120 lokalizacjach w 29 krajach.

    Zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu, TI Automotive Fluid Carrying Systems projektuje i produkuje systemy paliwowe spełniające złożone wymagania dotyczące montażu, projektu i osiągów współczesnych pojazdów.

    W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
    Miejsce pracy: Wieprz k/ Żywca

    Opis stanowiska:

    • współpraca z Dyrektorem Zakładu w zakresie realizacji strategii personalnej
    • projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesami HR m.in. rozwojem kompetencji, systemem szkoleń, oceną pracowniczą, procesami rekrutacyjnymi
    • kompleksowe wsparcie pracowników i kadry kierowniczej dla zapewnienia realizacji celów biznesowych
    • przygotowywanie raportów oraz analiza i rekomendowanie działań usprawniających
    • utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji
    • udział w realizacji zadań związanych z administracją personalną

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia)
    • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive
    • umiejętność planowania pracy, ustalania priorytetów
    • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
    • znajomość wymagań IATF w zakresie ZZL będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel

    Oferujemy:

    • niebanalne wyzwania w firmie działającej w międzynarodowym środowisku
    • ciekawą pracę w stabilnej firmie posiadającej swoje jednostki produkcyjne na całym świecie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • kartę MultiSport
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    Informujemy, że TI Poland Sp. z o.o., ul. Bestwińska 143a, 43-346 Bielsko-Biała, Polska będzie administratorem danych osobowych, które Państwo  przekażą w dokumentach aplikacyjnych do celów  rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w celu realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania i usuwania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez administratora danychTI Poland Sp. z o.o., ul. Bestwińska 143a, 43-346 Bielsko-Biała, Polska (Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.).Dane podaję dobrowolnie. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu do ich treści, poprawiania i ich usuwania.”

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Kontakt telefoniczny
    (33) 499 21 07