Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pharmacovigilance

MOLTENI FARMACEUTICI POLSKA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji lokalnej osoby kontaktowej w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii dla produktów leczniczych Podmiotów Odpowiedzialnych

  • Zarządzanie systemem nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii

  • Ocena, analiza i raportowanie do Centrali przypadków działań niepożądanych / sytuacji szczególnych

  • Monitorowanie stron internetowych organów kompetentnych pod kątem zmian legislacyjnych związanych z lokalnym prawodawstwem związanym z bezpieczeństwem farmakoterapii

  • Współpraca z Centralą z zakresie wymiany informacji dotyczących bezpieczeństwa farmakoterapii

  • Prowadzenia szkoleń z zakresu Pharmacovigilance dla członków zespołu

Nasze wymagania

  • ukończone studia medyczne, farmaceutyczne, biologiczne lub kierunki pokrewne

  • znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • system szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • laptop, telefon

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w terminie do 10 dni od ukazania się ogłoszenia CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.