Oferta pracy

Specjalista ds. Pharmacovigilance

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obszarem bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych,

  • dokonywanie przeglądów literatury fachowej oraz przygotowywanie raportów z przeglądów,

  • analiza, ocena i raportowanie zgłoszeń działań niepożądanych po zastosowaniu produktów leczniczych,

  • analiza zgłoszeń (w tym danych z EVDAS) pod kątem wykrycia, oceny i zarządzenia sygnałem,

  • przygotowywanie i weryfikację dokumentacji zawartej w Module 1.8,

  • opracowywanie Planu Zarządzania Ryzykiem (RMP),

  • przygotowywanie raportów PSUR i Addendum to PSUR oraz raportowanie zgodnie z regulacjami prawa,

  • udział w przygotowywaniu umów dotyczących wymiany informacji o bezpieczeństwie stosowania produktu leczniczego,

  • raportowanie informacji o produktach leczniczych do systemu Eudravigilance (xevMPD).

  • weryfikacja druków informacyjnych ze względów bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami EMA, Narodowych Agencji Rejestracyjnych,

  • opracowanie Addendum to Clinical Overview na potrzeby prowadzonych procesów,

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu systemu Pharmacovigilance.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie monitorowania działań niepożądanych produktów leczniczych,

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne lub pokrewne,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość prawa farmaceutycznego,

  • odpowiedzialność, obowiązkowość,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • znajomość obsługi komputera - MS Office.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę – to u nas standard,

  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe ,

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce,

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje,

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego