Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.

  • Sielecka 1, Będzin
    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Sielecka 1

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • rozliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych i świadczeń rehabilitacyjnych zgodnie z aktualnym stanem prawnym,

  • realizacja zajęć komorniczych, alimentacyjnych i innych,

  • kontrola dokumentacji wymaganej do naliczeń pracowników i zleceniobiorców,

  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS,

  • sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniu (w tym ERP-7),

  • obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • współpraca ze Specjalistą ds. kadr w zakresie spraw kadrowych,

  • współpraca z działem księgowości w zakresie sporządzania raportów płacowych,

  • opracowywanie dokumentów, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe ekonomiczne),

  • doświadczenie zawodowe w dziale płac min. 2 lata,

  • wiedza teoretyczna związana z przepisami z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych,

  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, sporządzania list płac, obliczania podatków, zasiłków chorobowych, itp.

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych,

  • znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych i programu Płatnik,

  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, terminowość,

  • umiejętność współpracy w grupie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • system premiowy,

  • system świadczeń socjalnych,

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego,

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • dobrą atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system premiowy

Fabryka Przewodów Energetycznych, to przedsiębiorstwo istniejące od lat dwudziestych XX wieku, od 22 grudnia 1998r. jako jednoosobowa spółka akcyjna Skarbu Państwa. Produkujemy przewody m.in. dla energetyki, kolei i motoryzacji na rynek krajowy oraz zagraniczny. Nasza przewaga to wyspecjalizowany park maszynowy, własne laboratorium, ponad 90 lat wiedzy i doświadczenia oraz zorientowanie na klienta i idea ciągłego doskonalenia.

Przewiń do profilu firmy