Oferta pracy

Specjalista ds. płac

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji płacowej,

  • obsługa procesów płacowych,

  • przygotowywanie oraz kontrola poprawności naliczeń listy płac,

  • weryfikacja, ewidencja dokumentów płacowych oraz zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego,

  • przygotowanie raportów płacowych oraz deklaracji dla ZUS, US, GUS, PFRON,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ustawy o PFRON,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office( w szczególności MS Excel),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników