Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.O firmie

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnego procesu kadrowo- płacowego zgodnie z wymogami prawa pracy i przepisami ubezpieczeń społecznych,

  • prowadzenie akt osobowych, sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniach, aneksów, świadectw pracy,

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • nadzór na prawidłowością harmonogramów czasu pracy,

  • rozliczanie ewidencji czasu pracy, sporządzanie listy płac, generowanie przelewów,

  • przygotowanie raportów i sprawozdań z zakresu kadrowo-płacowego,

  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON,

  • kontakt z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, Instytucjami zewnętrznymi w zakresie potrąceń komorniczych.

  • zarządzanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych,

  • zarządzanie PPK.

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie wyższe ekonomiczne lub związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację (warunek konieczny),

  • doświadczenie w dziale kadr i płac w firmie produkcyjnej zatrudniającej +150 pracowników,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel (warunek konieczny) oraz programu Płatnik,

  • odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniach.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima lub TETA.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Jesteśmy częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI), która jest członkiem Taiwan's ASE group posiadającej fabryki w Chinach, na Tajwanie oraz w Meksyku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy