Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płac

McCain Poland Sp. z o.o.

  • Chociwel (pow.strzeliński)

    Chociwel (pow.strzeliński), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i naliczanie wynagrodzeń.

  • Nadzór nad system rozliczania czasu pracy.

  • Rozliczenia z ZUS( w tym obsługa programu Płatnik), US, PFRON,GUS, komornikami sądowymi oraz prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków.

  • Pomoc w administrowaniu Pracowniczym Programem Emerytalnym, ZFŚS.

  • Sporządzanie zaświadczeń, raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej.

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność systematyczność, samodzielność.

  • Znajomość programu Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Hybrydowy model pracy

  • LuxMed, karta multisport (współfinansowana przez pracodawcę)

  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia i zasoby związane z rozwojem zawodowym

  • Zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy - cenimy otwartość i autentyczność oraz wierzymy w siłę feedbacku

McCain Foods jest prywatną firmą rodzinną z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów z ziemniaków. Produkujemy także przekąski, dania gotowe i desery, a nasze produkty można znaleźć w restauracjach i zamrażarkach supermarketów w ponad 160 krajach. Zatrudniamy ok. 20 000 osób i mamy 46 zakładów produkcyjnych na sześciu kontynentach. W Polsce nasza siedziba zlokalizowana jest w Chociwelu pod Strzelinem (35 km od Wrocławia).

Przewiń do profilu firmy