Oferta pracy

Specjalista ds. płac

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie danych płacowych zgodnie z obowiązującymi terminami oraz wewnętrznymi procedurami.

  • Przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych

  • Utrzymywanie relacji z zewnętrznym dostawcą obsługi płac

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych

  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i benefitów

  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie księgowania wynagrodzeń i wypłat wynagrodzeń

  • Aktualizacja informacji o pracownikach w systemie płacowym

  • Rozliczenie zwolnień chorobowych, zasiłków macierzyńskich i rodzicielskich zgodnie z obowiązującym prawem pracy

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków

  • Sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych i dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS, PEFRON, GUS)

  • Administracja benefitów, ścisła współpraca z dostawcami benefitów, rozliczanie kosztów benefitów

  • Identyfikacja możliwości ciągłego doskonalenia pakietu świadczeń, wdrażanie nowych rozwiązań benefitowych

  • Negocjowanie cen i przygotowywanie umów z nowymi dostawcami benefitów pracowniczych

  • Wsparcie wewnętrznych procesów HR: procesu podwyżek pracowniczych, nagród etc.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i samodzielność w realizacji zadań

  • Wysokie zdolności organizacyjne oraz dobrze rozwinięte zdolności analityczne

  • Praktyczna znajomość przepisów w zakresie prawa pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, bonus świąteczny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, dofinansowanie do telefonu

  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w firmie o globalnym zasięgu działania i ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych

  • Dynamiczną, ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w innowacyjnym oraz rozwijającym się środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o.

CV należy wysyłać w języku angielskim.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy