Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

Gdańska Stocznia "Remontowa" S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Na Ostrowiu 1

Młyniska

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń oraz świadczeń dla dużej grupy pracowników,

  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu (ZUS RP-7) dla potrzeb emerytalno-rentowych,

  • kompleksowa realizacja procesów płacowych (przygotowywanie zestawień, raportów, zaświadczeń).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • wiedza merytoryczna i praktyczna znajomość ustawy o PDOF oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.

  • minimum roczne doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń oraz świadczeń z ubezpieczenia chorobowego/wypadkowego,

  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności znajomość programu Excel,

  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość programu kadrowo-płacowego TETA ERP.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,

  • uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych,

  • pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów).

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób powstaje statek? Za pomocą jakich środków pojedyncze elementy blachy przekształcane są w przestronne promy lub solidne okręty? Pracując z nami możesz obserwować ten niezwykły proces na własne oczy, od momentu położenia stępki, poprzez wodowanie, aż do przekazania jednostki Klientowi.

Jesteśmy jedną z czołowych firm należących do Grupy Kapitałowej REMONTOWA HOLDING S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia ponad 7 tys. pracowników. Jako jedyna Stocznia w kraju możemy poszczycić się możliwością zaoferowania kompleksowych rozwiązań technicznych, których finalnym produktem są w pełni wyposażone, nowoczesne statki. W ciągu przeszło 75 lat działalności zbudowaliśmy ponad 1000 jednostek!

Przewiń do profilu firmy