Specjalista ds. Płac

Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.A.

Legionów 126

Gdynia

Obecnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Główne zadania:

  • naliczanie i weryfikacja list płac z umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS
  • sporządzanie i przekazywanie informacji podatkowej PIT – 11 na rzecz pracowników
  • obsługa wypłat z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS i PFRON
  • naliczanie zasiłków dla pracowników wynikających z obowiązku pracodawcy
  • sporządzanie deklaracji do rozliczeń z Urzędem Skarbowym i odprowadzenie podatku dochodowego od osób fizycznych
  • realizacja przelewów bankowych z tytułu wypłat wynagrodzeń i innych płatności
  • sporządzanie sprawozdań wewnętrznych w zakresie wynagrodzeń pracowników
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z obsługa płacową

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe (z zakresu finansów, bankowości, rachunkowości lub ekonomii)
  • min.3 letni staż pracy na podobnym stanowisku przy administrowaniu płacami dla powyżej 300 osób
  • umiejętność sporządzania raportów rozliczeniowych dla ZUS oraz deklaracji podatkowych dla US
  • znajomość przepisów podatkowych oraz związanych z ubezpieczeniami społecznymi
  • praktycznego doświadczenia w zakresie umiejętności naliczania i sporządzania list płac
  • znajomość programów finansowo-księgowych (mile widziane Simple)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • skrupulatność, systematyczność, samodzielność, dyskrecja w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • Kartę Multisport

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Gdyni - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji (zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27/04/2016r/ w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE --RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy