Oferta pracy

Specjalista ds. Płac i Administracji

Michelin Polska S.A.O firmie

  • Leonharda 9, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Michelin Polska S.A.

Leonharda 9

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń dla różnych systemów pracy (3 zmianowy, 4 brygadowy)

  • Sporządzanie zestawień zbiorczych z danego miesiąca do rozliczania kosztów płac

  • Współpraca z ZUS i US, wysyłka elektroniczna dokumentów do tych podmiotów

  • Prowadzenie korespondencji z Komornikami, Sądami

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Koordynacja Działu Płac w tematach kadrowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie we współpracy z ZUS, US, Sądami i Komornikami

  • Umiejętność obsługi Platformy ePUE, e-Deklaracje

  • Umiejętność obsługi systemu Płatnik

  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: m.in.: dofinansowanie obiadów, opieka medyczna, program emerytalny, program "opony dla załogi", pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych,

  • Trzynastą pensję

  • Wczasy pod gruszą

ROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ I DOŁĄCZ DO MICHELIN!

Firma Michelin Polska należąca do Grupy Michelin – światowego lidera branży oponiarskiej prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Płac i Administracji w Fabryce Michelin w Olsztynie.

Przewiń do profilu firmy