Ta oferta pracy jest nieaktualna od 397 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac i Administracji Personalnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Lactalis najbardziej znana jest ze swoich wyrobów. Wysoka jakość i wyjątkowy smak są dewizą produktów znanych pod międzynarodowymi markami President oraz Galbani.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PŁAC
    I ADMINISTRACJI PERSONALNEJ
    Nr ref. SKP/2017
    (miejsce pracy: Warszawa)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • zapewnienie kompleksowego, poprawnego i terminowego naliczania wynagrodzeń pracowników;
    • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS;
    • prowadzenie dokumentacji z zakresu administracji personalnej;
    • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo-płacowym oraz w programie PŁATNIK;
    • przygotowywanie raportów i analiz HR na potrzeby wewnętrzne firmy i Grupy.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe;
    • min. 5 – letnie doświadczenie w kompleksowym, samodzielnym, naliczaniu płac;
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
    • umiejętność analizy kosztów personalnych;
    • umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych;
    • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel);
    • znajomość języka angielskiego – poziom B1/B2.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • pakiet świadczeń pozapłacowych;
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
    • szkolenia zawodowe;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
    (w tytule maila prosimy podać numer referencyjny).

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)".