Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płac i benefitów

  • Warszawa, Konstancin-Jeziorna, , mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Podejmij wyzwanie! Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze twardego HR oraz chcesz rozwijać się w międzynarodowej organizacji - aplikuj! Posiadamy ofertę wprost dla Ciebie! Zdobądź pracę, w której Pracodawca dba o Twój rozwój. Dołącz do znanej i cenionej firmy, a otrzymasz szereg benefitów - w tym dodatkowe 30 dni płatnego urlopu!

    Nr ref.: /420/07/2019/AŁ/43257
    Warszawa, Konstancin-Jeziorna,
    oferujemy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (12 lub 18 miesięcy) z możliwością dalszej współpracy
    • Wynagrodzenie na poziomie 7000 - 8500 PLN brutto
    • Dodatkowy (płatny) urlop - 30 dni
    • Kartę medyczną oraz inne dofinansowania (zasiłek dentystyczny)
    • Dodatkowe ubezpieczenie (PZU)
    • Stałe godziny pracy 8:00 - 16:00
    • Szansę na rozwój w strukturach firmy
    zadania
    • Obsługa wynagrodzeń pracowników oraz obsługa odpowiednich świadczeń dla pracowników lokalnych i zagranicznych
    • Zarządzanie danymi pracowników w Płatniku oraz w Symfonii
    • Zarządzanie danymi w Blackbaud oraz American Funds (wdrożenie na stanowisku)
    • Weryfikacja i rozliczanie ubezpieczeń (ZUS, zdrowotne, ubezpieczenie na życie)
    • Weryfikowanie płatności dla zleceniobiorców
    • Wsparcie przy monitorowanie nieobecności pracowników
    • Przygotowywanie i udostępnianie raportów dotyczących wynagrodzeń
    • Przygotowywanie danych o dodatkach mieszkaniowych
    • Przygotowywanie i dystrybucja rocznych zestawień o przychodach dla pracowników
    • Przegląd zmian w przepisach wewnętrznych dotyczących benefitów i świadczeń
    • Udział w planowaniu budżetu
    • Aktualizacja regulaminów pracy
    oczekujemy
    • Wykształcenia wyższego - preferowane w obszarze HR
    • Około 3 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń
    • Znajomość przepisów i procesów związanych z naliczaniem wynagrodzeń, świadczeniami / benefitami, skalami płac
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości programu Płatnik, Symfonia
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47