Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac i Kadr [1/2 etatu]

Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Świerkowa 48
    Rabowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. Sp. k.

Świerkowa 48

Rabowice (pow. poznański)

Aktualnie poszukujemy osoby do Działu Księgowości w zakresie płac i kadr.

Jakie będą Twoje zadania?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

  • Kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy
  • Naliczanie wynagrodzeń i wyliczanie zasiłków ZUS, sporządzanie list płac
  • Sporządzanie deklaracji ZUS i PIT
  • Rozliczanie czasu pracy w systemie kadrowym
  • Przygotowywanie umów cywilnoprawnych
  • Udział w pozostałych pracach i inicjatywach Działu Księgowości

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średnie
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doskonałej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • Znajomość programu kadry i płace Sage Symfonia
  • Znajomości programu PŁATNIK
  • Znajomość przepisów RODO
  • Doskonałej obsługi komputera (MS Office, aplikacje internetowe)
  • Gotowości do ciągłego doskonalenia umiejętności, podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dokładności i sumienności

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę na 1/2 etatu z możliwością indywidualnego dopasowania godzin pracy
  • Pyszną kawę i duży wybór herbat
  • Miejsce parkingowe dla osób dojeżdżających samochodem
  • Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne