Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. płac i kadr - biuro rachunkowe

DP Synergia Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 000–9 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

DP Synergia Sp. z o.o.

Kobierzycka 19

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne naliczanie płac wraz ze zmiennymi,
  • prowadzenie całości spraw kadrowych,
  • zgłaszanie i wyrejestrowanie w programie Płatnik,
  • sporządzenie raportów i bieżące kontakty z ZUS,
  • bezpośredni kontakt z klientami biura.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w dziale płac i kadr (preferowane w biurze rachunkowym),
  • umiejętność naliczania płac (weryfikowana w procesie rekrutacji), *
  • znajomość przepisów prawa pracy i ZUS.

Mile widziane

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (8-16),
  • pracę w prężnej kancelarii podatkowej w międzynarodowym środowisku, z u życiem najnowocześniejszych narzędzi (program Comarch OPTIMA),
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i życzliwe wsparcie w odnalezieniu się w nowym miejscu pracy,
  • akceptację dla życia prywatnego i osobistych pasji, karty multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Aplikacja

Zainteresowane osoby, spełniające przedstawione powyżej wymagania minimalne, prosimy o przesłanie życiorysu za pomocą przycisku aplikowania.

Biuro Rachunkowe DP Synergia wyróżnia wysoki poziom specjalizacji w obsłudze zachodnioeuropejskich klientów korporacyjnych, profesjonalizm i standaryzacja procesów. Dla naszych klientów jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie, natomiast dla naszych pracowników stanowimy przyjazne miejsce pracy, do którego chce się codziennie przychodzić.

Specjalista ds. płac i kadr - biuro rachunkowe, Kobierzycka 19, Krzyki, Wrocław